Tworzenie stron internetowych

Wiele osób, które się do nas zwracają, przede wszystkim interesuje cena strony internetowej. Tymczasem oszacowanie wartości strony to czynność skomplikowana i odpowiedzialna. Naszą podstawową zasadą jest indywidualne podejście do każdego projektu, stąd nie jesteśmy jeszcze w stanie określić, ile będzie kosztowała strona Państwa firmy.


Rodzaje stron internetowych:
Tylko design lub tylko programowanie

Zazwyczaj tworzymy strony internetowe "pod klucz". Wierzymy, że jest to właściwe rozwiązanie, jako że pozwala ono kontrolować jakość strony na wszystkich etapach jej budowy. Czasami jednak Klientowi potrzebny jest tylko design strony internetowej. Prace związane z programowaniem i inne zadania jest on w stanie wziąć na siebie lub zlecić działowi IT w swojej firmie. W takim przypadku możemy wycenić i stworzyć jedynie design strony.

Bywa również i tak, że Klient ma już przygotowany design, na bazie którego chciałby stworzyć i wypełnić stronę internetową. Jeśli design przedstawia sobą wysoką jakość, możemy podjąć się takiego zadania i stworzyć układ strony (layout) oraz zająć się programowaniem i integrowaniem systemów zarządzania treścią.Adaptacyjny layout

Od kilku lat z zawrotną szybkością rośnie rynek sprzętu z bezprzewodowym dostępem do sieci, coraz większą popularnością cieszą się urządzenia przenośne. Z tego powodu zwiększa się ruch sieciowy. W związku z tym, żeby zabezpieczyć się przed utratą użytkowników mobilnych, już na początkowych etapach opracowywania designu i struktury strony internetowej należy myśleć o tym, jak będzie się ona wyświetlała na urządzeniach przenośnych.

Aby wyświetlić stronę poprawnie niezależnie od typu urządzenia, konieczne było zupełnie nowe podejście. Jego realizacją jest adaptacyjny layout, który automatycznie dostosowuje się do środowiska wyświetlania. Pojawia się coraz więcej stron, stworzonych przy pomocy tej technologii.

Adaptacyjny layout budujemy na życzenie Klienta.